Публікація статей у збірнику наукових праць «Педагогічні інновації: ідеї, реалії, перспективи» та присвоєння DOI здійснюється за рахунок авторів.

Вартість однієї сторінки тексту, поданого відповідно до вимог видання (кегль – 14, інтервал –1,5, шрифт – Times New Roman) – 60 грн з ПДВ.

Статті англійською мовою публікуються зі знижкою -25 %: вартість однієї сторінки тексту для англомовної статті становить 45 грн з ПДВ.

Вартість DOI – 50 грн за кожну статтю. Присвоєння та оплата DOI є обов’язковою умовою для всіх наукових публікацій.

Спеціально для вчителів у журналі створено рубрики «Майстер-клас», «Авторські програми та проєкти», де педагоги-практики можуть оприлюднити свої творчі доробки, напрацювання. Матеріали до цих рубрик також приймаються зі знижкою: вартість однієї сторінки тексту майстер-класу чи авторської програми становить 45 грн з ПДВ.


Сплата коштів здійснюється за надісланим автору рахунком лише після завершення процесу рецензування статті та рекомендації матеріалу до друку.
Оплата публікації передбачає надання автору безкоштовного авторського примірника (на загальних умовах – друк ч/б; кольоровий друк – за домовленістю).

Є можливість окремо замовити друкований примірник видання. Вартість 150 грн + доставка.Важливо!

Матеріали для публікування, оформленні згідно з вимогами, надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..