Публікація статей у збірнику наукових праць «Педагогічні інновації: ідеї, реалії, перспективи» та присвоєння DOI здійснюється за рахунок авторів.

Вартість однієї сторінки тексту, поданого відповідно до вимог видання (кегль – 14, інтервал –1,5, шрифт – Times New Roman) – 40 грн з ПДВ. Вартість DOI – 50 грн за кожну статтю.

Сплата коштів здійснюється за надісланим автору рахунком лише після завершення процесу рецензування статті та рекомендації матеріалу до друку.

Оплата публікації передбачає надання автору безкоштовного авторського примірника (на загальних умовах – друк ч/б; кольоровий друк – за домовленістю).

Є можливість окремо замовити друкований примірник видання. Вартість 150 грн + доставка.

Важливо!

Присвоєння та оплата DOI є обов’язковою умовою для всіх наукових публікацій для видань, що входять до категорії Б Переліку наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора наук, кандидата наук та ступеня доктора філософії.

 

Матеріали для публікування, оформленні згідно з вимогами, надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..